O nas:
    Psy były od zawsze moją pasja i to, że będą mi towarzyszyć przez całe życie było przesądzone. Plany nie były sprecyzowane, ale nie będę tu opisywac historii moich dziecięcych marzeń gdyż one nie rózną sie niczym od psich planów wielu hodowców zaczynających jak ja.

    Chciałam miec psy. Wiedziałam ,że beda to owczarki niemieckie, bo takie owczarkopodobne w moim domu rodzinnym zwsze były. Myślałam o jeszcze innych rasach, lecz czas pokazał, że nie mozna znać się na wszystkich .... w związku z czym zostałam przy owczarkach niemieckich, ale nie moglam się oprzec urokowi samoyeda.

    Mysle, że ważne jest by w hodowli dązyc do doskonałosci, czyli "stworzenia" idealnego psa. Pierwsze suki kupiłam w dwoch możliwie najlepszych polskich hodowlach TEPERTON (owczarek niemienki) i CHATANGA (samoyed). Suczki zostały skrupulatnie wybrane pod względem wystawowym i hodowlanym: owczarek niemiecki IPO1 Ch Pl ENOLA TEMPERTON i samoyed PT, MłChPl, Ch Pl ARIZONA DREAM Chatanga.

    Pierwszy miot GUAPASS urodził sie w listopadzie 2005 roku. Był to miot owczarków niemieckich. Kazde krycie mojej suczki jest dokładnie przemyslane.
Psiaki z mojej hodowli odnoszą bardzo duże sukcesy na wystawach w kraju i za granicą, te mieszkające u nowych właścicieli (http://www.guapass.net/guapass_team_samoyedy.html, http://www.guapass.net/guapass_team.html), jak również te które pozostały w hodowli: Milagros Guapass Chatanga , Marilyn Monroe Guapass, Ghandi Guapass.

  Większość ludzi nie chce psiaków na wystawy, a do kochania, ale dla mnie najważniejsze jest, by każdy pies z mojej hodowli był przede wszystkim kochany pzrez swojego właćciciela i spełniał jego oczekiwania.

  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych którąś z ras do obejrzenia strony a także do zawitania w naszych skromnych progach :)